PARAPETY ZEWNĘTRZNE

kratex

PARAPETY

Stalowe

 

Aluminiowe

 

Granit

 

 

Parapety zewnętrzne aluminiowe przeznaczone są do montażu z oknami z PCV, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Prawidłowo zamontowane dobrze chronią elewację budynków i odprowadzają wodę. Są bardzo odporne na wpływ warunków atmosferycznych (niewielka rozszerzalność termiczna), na zaplamienie a także na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Są niepalne.
Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie lakierowanych metodą proszkową w 196 kolorach według palety RAL oraz różnych szerokościach i długościach.

ALUMINIOWE ZIMNOGIĘTE
big_parapet_09_2

Charakterystyka parapetów zewnętrznych

Parapety aluminiowy wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości rdzenia 1,2 mm, powlekanej wielowarstwowo poliestrami i dodatkowo okleinowane foliami ochronnymi. Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie w różnych szerokościach (od 90 do 400 mm) i długościach sztangi do 6mb Dodatkowo wyposażone są w zakończenia boczne wykonane z PCV występujące w odpowiednich kolorach i długościach do odpowiednich szerokości parapetów.
Dostępne szerokości w [mm]: 90; 120; 150; 175; 200; 225; 250; 275; 300; 350; 400

ALUMINIOWE PŁYTKOWE
big_zdjecie-plytki

 

Zewnętrzne parapety aluminiowe płytkowe zbudowane są z aluminium o grubości 1,2mm, pokryte lakierem dekoracyjnym lub farbą młoteczkową imitującą antyk, która nadaje parapetom unikatowy wygląd. Nasza innowacyjna technologia tłoczenia oraz gięcia na zimno, pozwala na szybką oraz systematyczną produkcję w możliwie najkrótszym czasie.